O mne

KRISTÍNA  BÁNOVSKÁ


Dobrý deň,

Volám sa Kristína Bánovská, žijem a pracujem v Piešťanoch.

Nastal u mňa čas, kedy môžem a robím to, čo ma baví a čo mi robí radosť. Byť viac v kontakte s prírodou, s okolím a hlavne sama so sebou. Prítomnosť byliniek, stromov, prírody si uvedomujem čoraz viac, a prestupujú celým mojím bytím. Ich blízkosť, vnímanie, pozorovanie mi ponúka viaceré informácie a odpovede na otázky bežných dní. Uvedomenie si ich sily a zároveň jemnosti, v prítomnosti a pravde mi ponúka istotu a zmysel bytia.


Taktiež mi veľmi dopomohli metódy, ktorými som si sama prešla. Naučili ma lepšie sa spoznať, uvedomovať si seba a svoje reakcie, pocity, myšlienky, postupne získavať nadhľad a konečne dovoliť si žiť v radosti a slobode.

Anjelskému písmu pre klientov sa venujem viac ako 10 rokov a mám s ním milé a rozsiahle skúsenosti.

Výcvik regresných terapií a konštelácií s figúrkami som absolvovala v rokoch 2012-2015 a okamžite prišli a prichádzajú od klientov spätné väzby o ich posunoch a životných zmenách, aj vďaka týmto veľmi účinným nástrojom.

Meditácie v pohybe ma veľmi oslovili a predovšetkým som veľmi rýchlo pocítila ich účinok. Rozhodla som sa pre ich praktizovanie aj ako lektorka. Mám oprávnenie používať ochrannú známku Osho pre aktívne meditácie v pohybe a ochrannú známku Mohendžodáro.

Rozhodla som sa tieto techniky ponúknuť i Vám, milí návštevníci tejto stránky, aby ste i Vy mali možnosť, pokiaľ sa tak rozhodnete, urobiť seba a svoj život radostnejší a šťastnejší. Rada vám pomôžem vo vašich životných situáciách, stačí ma kontaktovať.