MEDITÁCIE V POHYBE

Čo sú meditácie v pohybe ?

Je to práca cez fyzické telo, spontánnym pohybom a tancom, sa nám otvára cesta k uvoľneniu mysle. Navodenie meditatívneho stavu nám dovolí si intenzívne oddýchnuť, vnímať svoje telo a načerpať energiu. Praktizovaním meditácií prichádza nadhľad do života, ku každodenným činnostiam, empatia a to je už cesta ku slobode.

Meditácie v pohybe majú liečivý účinok na traumy, stres, únavu a vyčerpanie. 

Sú cestou k spoznaniu svojho potenciálu a nových možností.

Počas meditácií pracujem s meditačným technikami OSHO - meditáciami v pohybe a Mohendžodáro meditáciami. Pre obe som certifikovaná lektorka, oprávnená používať ochrannú známku Osho a ochrannú známku Mohendžodáro. Zároveň používam rôzne relaxačné, uvoľňovacie a dýchacie cvičenia, využívam i techniky z Jógy proti stresu, z ktorej mám certifikát.

Osho bol osvietený majster, pochádzajúci z Indie, žijúci okrem iného aj v Spojených Štátoch. Vytvoril jedinečné pohybové aktívne meditácie pre moderného človeka. Už od detstva bol rebelom a bojoval proti podmieneniu, aby sme nachádzali a žili vlastnú jedinečnosť, krásu a živosť. Meditácie v pohybe uvoľňujú napätie a obnovujú tok nehybnej energie.


Mojím cieľom je prinavrátiť ľudí k hravosti a k radosti zo života, bez zbytočných projekcií, obmedzení a zábran.

Piešťany  - Aktuálne termíny

Kedy:       každý utorok od 18,30 - do 20,00 hod.

Kde:         Pohybové štúdio Harmony, Štúrova 4, Piešťany

So sebou: pohodlné oblečenie (pre ženy ideálne sukňa), karimatka, deka na prikrytie, šatka na oči, pitný režim