MOHENDŽODÁRO

Mohendžodáro cesta k objaveniu svojej ženskosti, radosti, krásy a zdravia.


MOHENDŽODÁRO je ucelený systém asán a dychu, ktoré majú viacero účinkov. Jednak zdravotný, pretože podporuje zdravie panvového dna a funkciu hormonálneho systému, žena sa cíti vitálnejšia a mladšia, dokáže si dobiť stratenú energiu. Ďalej sa žena cvičením asán spája so svojím vnútrom a telo samé odkrýva pravdu o tom, aký život v skutočnosti vedie. Či uspokojuje potreby okolia alebo i svoje. Či sú jej život, povolanie, vzťahy v súlade s jej skutočným a pravým ja.

Je to skvelá príležitosť ako naštartovať svoji životnú silu v uvoľnenej mysli a prebudiť svoju ženskosť do sily a zdravia. Spájame sa s témami ako sebaláska, ženská krása, intuícia, hlboká múdrosť tela, prežívanie a plynutie emócií, sebavyjadrenie, zdravá sexualita.

Jednotlivé asány na seba nadväzujú, postupne sa žena naučí celý základný okruh. Môže sa kedykoľvek vrátiť k cvicčeiu i doma, spájať sa so sebou a lepšie sama sebe porozumieť.

Cvičenie asán je doprevádzané Osho a Mohendžodáro meditáciami založenými na pohybe i relaxácii, spontánnym tancom, dychom a spájaním sa so svojím ženstvom v skupine žien.


Nový kurz MOHENDŽODÁRO I. začíname opäť v októbri 2020.

Skupina je uzatvorená počas celého kurzu. Prihlasovanie od septembra na kontakt uvedený nižšie.


Aktuálne: