REFERENCIE

klientov

Ďakujem, že mi Kristínka urobila Anjelské písmo. Nikdy predtým som nemala s ním skúsenosti, ani som tomu nedávala veľkú šancu. No moje tehotenstvo neprebiehalo najlepšie, cítila som sa zle fyzicky aj psychicky a naviac ma neustále strašili zlými výsledkami testov. Preto som sa obrátila na Kristínku. Bola som už zúfalá, bála som sa, že dieťatko trpí alebo že nie je v poriadku, bola som nervózna, nešťastná a nemohla som spať. Anjelské písmo u Kristínky prebehlo nádherne. Bola som dojatá, čo všetko mi anjelik povedal. Taký pocit lásky a pokoja som presne potrebovala zažiť. Naviac nik iný nemohol vedieť tak presne, na čo po nociach myslím a anjelik vystihol, čo som potrebovala počuť. Nielenže ma ubezpečil, že je dieťatko v poriadku, dokonca mi aj poradil, na čo sa mám sústrediť počas pôrodu. Celé som si to nahrala počas výkladu na diktafón a počúvala vždy večer pred spaním. Dokonca aj keď už sa mi spustil pôrod. A vďaka tomu som bola vyrovnaná a mala som pocit, že je všetko v poriadku. Anjelské písmo u Kristínky doporučujem z celého srdca.

Katka, 40 rokov

Na doporučenie som skúsil Meditácie v pohybe. Odvtedy som nevynechal ani jednu. Je úžasné pozorovať sám seba, ako sa dá za necelé 2 hodiny prejsť z celodenného zhonu do meditačného kľudu, ktorý mi umožní pustiť z hlavy negativizmus a únavu. Spoznal som skvelých ľudí, ktorí dotvárajú celkový dojem z našich stretnutí. Meditácie v pohybe sa obmieňajú a zakaždým sú zamerané na niečo iné, čo pôsobí na mňa upokojujúco.

Juraj, 35 rokov


Som živnostníčka a pracujem väčšinou z domu. Celý deň organizujem, telefonujem, koordinujem + rodina a domácnosť. Aktívna som až do noci. Nesťažujem sa, baví ma to. Ale ku koncu týždňa som už úplne vyčerpaná a mám hlavu preplnenú rôznymi informáciami. Aby som to zvládala, potrebujem vyčistiť hlavu - pravidelne. Preto som sa rozhodla pre OSHOvé dynamické meditácie a Meditácie v pohybe. Je to pre mňa ten správny relax a zároveň meditácia. Neviem sa ihneď uvolniť a meditovať, no Meditácie v pohybe sú poskladané tak, že najprv je vždy dynamická zložka či katarzia a potom (vytrasená a zbavená zo všetkého stresu), sa viem sústrediť sama na seba v meditácii i v živote. Odporúčam každému!

Marta, 38 rokov

Konštelácie s figúrkami boli pre mňa nahliadnutím do minulosti a pochopením prečo opakovane prežívam určité situácie stále a dookola. Zmenil sa môj pohľad na veci, ktoré ma predtým znervózňovali, zmenili sa moje reakcie na rovnaké situácie, celkovo pozorujem akúsi zmenu myslenia a mojich reakcií na okolie.

Martin, 33 rokov

Ďakujem Vám opäť s odstupom času za sedenie - Konštelácie s figúrkami. Preskočila som vďaka tomu veľkú prekážku v živote a otvorilo mi to ďalšie obzory. Veľa pohody Vám želám, ide Vám to skvele, ďakujem.

Janka, 31 rokov


Človek sa často pohráva s mnohými otázkami vo svojom živote. Často sa nevieme rozhodnúť, rozmýšľame o tom prečo sa nám v určitých životných situáciách nedarí... Ja mávam tiež takéto stavy, a mám potrebu niekedy počuť nezávislý názor, názor svojho anjelika. Preto som využila Anjelské písmo, kde sa mi mnohé potvrdilo, ujasnilo, niečo som si upratala a dokonca ma aj prekvapilo. Ďakujem!

Martinka, 33 rokov


Nech mám akokoľvek náročný deň za sebou, Meditácia v pohybe s Kikou ho vždy odľahčí. Aj keď prichádzam na vlečúcich sa nohách, ktoré robia hlboké stopy do zeme po ktorej kráčam, s ťažkým nákladom po celom dni, tak po Meditácii v pohybe s Kikou levitujem.

Mirka, 41 rokov

Dlho som hľadala niečo, kde sa naozaj uvoľním, a budem vnímať len moju energiu a moje telo. Pri tejto meditácii v pohybe sa vybláznim, vypnem a odchádzam vždy šťastná.

Diana, 24 rokov