BYLINKY a moja Tvorba

Bylinky, rastlinky, stromy sa neustále prelínajú v mojom živote, prehlbuje sa moje vnímanie a potreba s nimi pracovať a byť v kontakte. Ich blízkosť, pozorovanie mi ponúkajú viaceré informácie a odpovede na otázky všedných dní. Potreba prítomnosti byliniek u mňa sa prelína s tvorením a prepojením v mojich výrobkoch. Pracujem v naladení sa na samú seba i prírodu, s využitím vibrácií zvukových terapeutických ladičiek na frekvencie rovnováhy a harmónie, ako i energie polodrahokamov a kryštálov.


Ak hľadáte starostlivo pripravované bylinné prírodné výrobky, neváhajte ma prosím kontaktovať, ďakujem.

HARMÓNIA - harmonizujúci sprej

Zmes éterických olejov v rozprašovači určená na harmonizáciu vnútorného prostredia a osôb, na ich ochranu, podporu, pocit bezpečia a ľahkosť bytia. Používa sa striekaním do aury osoby alebo do miestnosti, podľa potreby.

Je vyrobená a ladená pomocou zvukových terapeutických ladičiek a anjelských bytostí.

VYDYMOVACIE BYLINKY/ZVAZOČKY na očistu priestoru a osôb

Zväzok 7 bylín slúži na očistu priestoru, osôb, ochranu i dezifekciu. Bylinky sú naše domáce a tradičné, z nášho prirodzeného prostredia, aké používali naši predkovia.

Vydymovanie je neoddeliteľnou súčasťou našich tradícií po mnohé storočia, zabezpečovalo tak ako i dnes očistu príbytkov, ľudí, zvierat ako i prevenciu pred chorobami.

Použitie podľa potreby 5-6 krát/1 zväzok


SVIEČKY osobné a programované

Ručne robené sviečky z palmového vosku, podľa osobnej požiadavky človeka, na podporu zámeru, na harmonizáciu, na konkrétnu tému. Aj podľa dátumu narodenia a mena osoby, pre ktorú je podpora určená.

Zapálením sviečky danou osobou sa aktivuje zadaný zámer. Minimálny čas horenia na jedno zapálenie je 1 hodina.


LEVANDUĽOVÁ VODA hydrolát

Voňavý kvetový hydrolát, čistí, upokojuje, dodáva pokožke sviežosť. Má tonizačné a protizápalové vlastnosti. Použitie i na vlasy a vlasovú pokožku. Pôsobí aromaterapeuticky a upokojujúco.

Je vyrobená a ladená pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.

RUŽOVÁ VODA hydrolát

Čistá ružová kvetová voda, z voňavých ružových lupeňov. Hydrolát osviežuje pleť, hydratuje, tonizuje, pôsobí proti začervenaniu a vráskam. Vhodná pre všetky typy pleti. Použitie na osvieženie, pod krémy a olejové séra. Pôsobí aromaterapeuticky, otvára srdce a 4. čakru, cestu k ženskosti a jemnosti.

Je vyrobená a ladená pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.

DETOXIKAČNÝ KÚPEĽ tela a nôh

Horčík jeden z najdôležitejších minerálov v tele, zlepšuje kvalitu spánku, uvoľňuje svaly, zmierňuje bolesti hlavy. Vhodný je pri prechladnutí, ekzémoch, regeneruje. Je dôležitým prvkom pri vyplavovaní toxínov z tela.

Táto kúpeľná terapia vyťahuje toxíny, odpadové látky metabolizmu cez kožu, čistí telesné bunkové tekutiny, optimalizuje hladinu magnézia v bunkách. Všetky nadbytočné minerály prijaté cez kožu, sú aj potením cez kožu vylúčené, preto sa netreba báť predávkovania.

Kúpeľ sa môže realizovať ako celotelový alebo len nožný, účinky sú porovnateľné.

Použitie: Ponorte sa do kúpeľa na 20-30 min. (prípadne iba nohy). Teplota vody okolo 37,5 - 39 stupňov. Po kúpeli si opláchnite telo vlažnou vodou. Nepoužite už žiadny kozmetický prípravok na telo. Vypite aspoň dva poháre vody, oddychujte. Kúpte sa takto každý deň po dobu 7 dní, následne po dobu štyroch týždňov 1-2x týždenne.

Zloženie: himalájska soľ jemná, oxid horečnatý, chlorid horečnatý

RUŽOVÝ MASÁŽNY OLEJČEK

Ružový intenzívne voňajúci olejček je určený predovšetkým na masáž dekoltu a tváre. Je to ženský olej, ktorý uvoľňuje emocionálne napätie, navodzuje harmóniu, pocity šťastia a spokojnosti. Rovnako otvára srdečnú čakru, prežívanie cez city a radosť.

Je vyrobený maceráciou ružových lupeňov, s pridaním esenciálnych olejov.

Je vyrobený a ladený pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.


CITRUSOVÉ UPOKOJENIE olej do kúpeľa

Olej do kúpeľa s kombináciou citrusových vôní. Prepojenie esenciálnych olejov prináša upokojenie, pohodu a sviežosť. Vhodné je použitie i pri začínajúcom nachladnutí. Pokožka po kúpeli je jemná, vláčna a hydratovaná.

Zároveň je možné olej použiť i priamo na natieranie suchej pokožky.

Je vyrobený a ladený pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.ŽENSKOSŤ RUŽE olej do kúpeľa

Ružový olej podporuje vnútornú ženu, navrátenie sa k ženskej energii, ponorenie sa do zmyselnosti, posilňuje mentálne schopnosti, nervový systém a dodáva životnú silu. Pokožka je po kúpeli voňavá, jemná a hydratovaná.

Zároveň je možné olej použiť i priamo na natieranie suchej pokožky.

Je vyrobený a ladený pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.DOMÁCI REPELENT

Kombinácia esenciálnych olejov ako napríklad citronela, klinček, levanduľa prirodzene odpudzujú hmyz a kliešte.

Použite je možné priamo na pokožku alebo odev.


ŠŤASTNÁ CHVÍĽA olej do kúpeľa

Zmes esenciálnych olejov navodzuje pocit bezpečia, šťastia, uspokojenia a pohody. Obsahuje i kadidlo na očistu po náročnom dni. Pokožka po kúpeli je jemná, vláčna a hydratovaná.

Zároveň je možné olej použiť i priamo na natieranie suchej pokožky.

Je vyrobený a ladený pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.


RELAXAČNÉ BYLINKY olej do kúpeľa

Spojenie oleja, byliniek a esenciálnych olejov uvoľňuje stres, svaly a únavu, celkovo pôsobia relaxačne. Podporujú i imunitný systém. Vhodné je použitie i pri začínajúcom nachladnutí. Pokožka po kúpeli je jemná, vláčna a hydratovaná.

Zároveň je možné olej použiť i priamo na natieranie suchej pokožky.

Je vyrobený a ladený pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.