BYLINKY a moja Tvorba

Bylinky, rastlinky, stromy sa neustále prelínajú v mojom živote, prehlbuje sa moje vnímanie a potreba s nimi pracovať a byť v kontakte. Ich blízkosť, pozorovanie mi ponúkajú viaceré informácie a odpovede na otázky všedných dní. Potreba prítomnosti byliniek u mňa sa prelína s tvorením a prepojením v mojich výrobkoch. Pracujem v naladení sa na samú seba i prírodu, s využitím vibrácií zvukových terapeutických ladičiek na frekvencie rovnováhy a harmónie, ako i energie polodrahokamov a kryštálov.


Ak hľadáte starostlivo pripravované bylinné prírodné výrobky, neváhajte ma prosím kontaktovať, ďakujem.

HARMÓNIA - harmonizujúci sprej

Zmes éterických olejov v rozprašovači určená na harmonizáciu vnútorného prostredia a osôb, na ich ochranu, podporu, pocit bezpečia a ľahkosť bytia. Používa sa striekaním do aury osoby alebo do miestnosti, podľa potreby.

Je vyrobená a ladená pomocou zvukových terapeutických ladičiek a anjelských bytostí.

VYDYMOVACIE BYLINKY/ZVAZOČKY na očistu priestoru a osôb

Zväzok 7 bylín slúži na očistu priestoru, osôb, ochranu i dezifekciu. Bylinky sú naše domáce a tradičné, z nášho prirodzeného prostredia, aké používali naši predkovia.

Vydymovanie je neoddeliteľnou súčasťou našich tradícií po mnohé storočia, zabezpečovalo tak ako i dnes očistu príbytkov, ľudí, zvierat ako i prevenciu pred chorobami.

Použitie podľa potreby 5-6 krát/1 zväzok


SVIEČKY osobné a programované

Ručne robené sviečky z palmového vosku, podľa osobnej požiadavky človeka, na podporu zámeru, na harmonizáciu, na konkrétnu tému. Aj podľa dátumu narodenia a mena osoby, pre ktorú je podpora určená.

Zapálením sviečky danou osobou sa aktivuje zadaný zámer. Minimálny čas horenia na jedno zapálenie je 1 hodina.


Hydroláty - Kvetové vody

Hydroláty sú jemnohmotné vody, ktoré obsahujú dušu rastliny a často majú na psychickej a emocionálnej úrovni veľmi rýchly účinok. Obsahujú látky rozpustné vo vode, pôsobiace na jemnohmotnej úrovni. Kozmetické využitie hydrolátov je vo forme tonika - pleťovej vody, na prípravu masiek na tvár, naparovanie a čistenie pleti. Tiež na osvieženie a hydratovanie pleti, alebo namiesto nočného krému. Roprašovanie na tvár uvoľní pleť po stresovom dni, podporí opätovné napnutie pokožky, hydratuje. Rovnako uľaví očiam pri dlhej práci pri počítači. Hydrolát je bohatý na bioaktívne látky. Má jemnejší účinok ako éterický olej, preto nie je potrebné ho riediť. Po povrchu pokožky vytvára aktívnu hydratačnú a ochrannú vrstvu so zjemňujúcimi, ukľudňujúcimi a liečivými účinkami.

Vlastnosti:
  •  podporuje prirodzené pH pokožky
  • udržiava pokožku odolnú proti vonkajším vplyvom
  • má terapeutické účinky
  • upokojuje a osviežuje, hydratuje a zjemňuje
  • pôsobí antisepticky

LEVANDUĽOVÁ VODA hydrolát

Mytologická rastlina predstavuje pokoj a mier. Vôňa levanduľového hydrolátu upokojuje napäté nervy, strnulosť a duševné bloky. Prináša rovnováhu a zmierňuje stres. Rovnako posilňuje sebadôveru a odstup od situácií. Prebúdza vedomie na úrovni 7. korunnej čakry.

Pôsobenie na pleť - čistiace, osviežujúce, protizápalové účinky. Vhodná na začervenanie, ekzém, akné, po holení, spálenie od slnka. Použitie i na vlasy a vlasovú pokožku.

Je vyrobená a ladená pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.

RUŽOVÁ VODA hydrolát

Čistá ružová kvetová voda, z voňavých ružových lupeňov rovnako ako esenciálny olej rozširuje 4. srdečnú čakru. Vyrovnáva emócie a rozpúšťa bloky na úrovni jemnohmotného tela. Otvára cestu k ženskosti a jemnosti. Upokojuje prebytok ohňa v tele. Pôsobí na zármutok z lásky, proti hnevu, podráždeniu a agresivite. Vyzýva k prežívaniu lásky a pocitu väčšieho spojenia s druhými.

Pôsobenie na pleť - čistí, osviežuje, hydratuje, pôsobí proti vráskam, unavenej a povädnutej pleti, podráždenie pokožky slnkom, svrbením.

Aplikácia - striekanie na pokožku tváre a dekoltu.

Je vyrobená a ladená pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.

Mäta pieporná hydrolát

Pôsobenie hydrolátu prispieva k jasnosti a sviežosti ducha. Rozptyľuje zmätok, zkľudňuje neustály vnútorný monológ, rozpúšťa strachy a obavy. Napomáha k tráveniu nielen na fyzickej úrovni, ale tiež na symbolickej. Ukľudňuje výbušný temperament, navodzuje rovnováhu, jasné a zreteľné myslenie.

Pôsobenie na pleť - rozžiari pleť. Má povznášajúci, omladzujúci a mierne chladivý účinok.

Mierni bolesti hlavy, pri podráždení slnkom upokojuje pokožku.

Je vyrobená a ladená pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.

ŠALVIA LEKÁRSKA hydrolát

Šalvia je posvätná rastlina večného života. Hydrolát otvára 3. oko (6. čakra), podporuje odpútanie sa od minulosti, zahladzuje staré jazvy a vytvára nový životný priestor. Pomáha prijať zmenu a otvoriť sa novým stretnutiam a situáciám. Zmierňuje nezvládateľné emócie. Prečisťuje priestor pri ťaživej atmosfére. Otvára myseľ.

Pôsobenie na pleť - omladzuje a obnovuje pleť, pôsobí protizápalovo. Tmavým vlasom dodáva silu a lesk.

Je vyrobená a ladená pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.

CITRUSOVÉ UPOKOJENIE olej do kúpeľa

Olej do kúpeľa s kombináciou citrusových vôní. Prepojenie esenciálnych olejov prináša upokojenie, pohodu a sviežosť. Vhodné je použitie i pri začínajúcom nachladnutí. Pokožka po kúpeli je jemná, vláčna a hydratovaná.

Zároveň je možné olej použiť i priamo na natieranie suchej pokožky.

Je vyrobený a ladený pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.ŽENSKOSŤ RUŽE olej do kúpeľa

Ružový olej podporuje vnútornú ženu, navrátenie sa k ženskej energii, ponorenie sa do zmyselnosti, posilňuje mentálne schopnosti, nervový systém a dodáva životnú silu. Pokožka je po kúpeli voňavá, jemná a hydratovaná.

Zároveň je možné olej použiť i priamo na natieranie suchej pokožky.

Je vyrobený a ladený pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.RUŽOVÝ MASÁŽNY OLEJČEK

Ružový intenzívne voňajúci olejček je určený predovšetkým na masáž dekoltu a tváre. Je to ženský olej, ktorý uvoľňuje emocionálne napätie, navodzuje harmóniu, pocity šťastia a spokojnosti. Rovnako otvára srdečnú čakru, prežívanie cez city a radosť.

Je vyrobený maceráciou ružových lupeňov, s pridaním esenciálnych olejov.

Je vyrobený a ladený pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.

ŠŤASTNÁ CHVÍĽA olej do kúpeľa

Zmes esenciálnych olejov navodzuje pocit bezpečia, šťastia, uspokojenia a pohody. Obsahuje i kadidlo na očistu po náročnom dni. Pokožka po kúpeli je jemná, vláčna a hydratovaná.

Zároveň je možné olej použiť i priamo na natieranie suchej pokožky.

Je vyrobený a ladený pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.


RELAXAČNÉ BYLINKY olej do kúpeľa

Spojenie oleja, byliniek a esenciálnych olejov uvoľňuje stres, svaly a únavu, celkovo pôsobia relaxačne. Podporujú i imunitný systém. Vhodné je použitie i pri začínajúcom nachladnutí. Pokožka po kúpeli je jemná, vláčna a hydratovaná.

Zároveň je možné olej použiť i priamo na natieranie suchej pokožky.

Je vyrobený a ladený pomocou zvukových terapeutických ladičiek a kryštálov.

DETOXIKAČNÝ KÚPEĽ tela a nôh

Horčík jeden z najdôležitejších minerálov v tele, zlepšuje kvalitu spánku, uvoľňuje svaly, zmierňuje bolesti hlavy. Vhodný je pri prechladnutí, ekzémoch, regeneruje. Je dôležitým prvkom pri vyplavovaní toxínov z tela.

Táto kúpeľná terapia vyťahuje toxíny, odpadové látky metabolizmu cez kožu, čistí telesné bunkové tekutiny, optimalizuje hladinu magnézia v bunkách. Všetky nadbytočné minerály prijaté cez kožu, sú aj potením cez kožu vylúčené, preto sa netreba báť predávkovania.

Kúpeľ sa môže realizovať ako celoteľový alebo len nožný, účinky sú porovnateľné.

Použitie: Ponorte sa do kúpeľa na 20-30 min. (prípadne iba nohy). Teplota vody okolo 37,5 - 39 stupňov. Po kúpeli si opláchnite telo vlažnou vodou. Nepoužite už žiadny kozmetický prípravok na telo. Vypite aspoň dva poháre vody, oddychujte. Kúpte sa takto každý deň po dobu 7 dní, následne po dobu štyroch týždňov 1-2x týždenne.

Zloženie: himalájska soľ jemná, oxid horečnatý, chlorid horečnatý

DOMÁCI REPELENT

Kombinácia esenciálnych olejov ako napríklad citronela, klinček, levanduľa prirodzene odpudzujú hmyz a kliešte.

Použite je možné priamo na pokožku alebo odev.